کیفیت محصولات

طراحی-محصولات
شرکت دمنده در راستای ارائه محصولات و خدمات شایسته به مشتریان خود کیفیت تمامی محصولات تولیدی را با نشان استاندارد ایمنی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور تضمین می نماید.
این شرکت در راستای توسعه ،بازارهای صادراتی خود گواهی نامه CE اتحادیه اروپا را نیز برای محصولات خود کسب کرده است
و همچنین موفق به اخذ گواهی نامه های سیستم مدیریت کیفیت iso9001 گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی iso14001 و گواهی نامه رسیدگی به شکایت در سازمان iso1002 و دارنده گواهی نامه رضایت مشتری iso10004 و تاییدیه از مرکز تحقیقات و مسکن و ساختمان کشور گردیده است.

ضمانتنامه محصولات

مشتری گرامی :
محصولات دمنده با توجه به تکنیک ها و هنرهای معماری ساخته شده و در تمامی مراحل تولید ، حفظ کیفیت مطلوب و ارتقاء آن هدف اصلی ما به شمار می رود . نظر به نحوه کارکرد محصولات تهویه ای در محیط های گوناگون با توجه به شرایط متفاوت آب و هوایی، محصولات خود را مطابق با استانداردها و الگوهای اروپایی همگام با تکنولوژی روز طراحی کرده ایم و تمامی اصول و استانداردهای لازم در کارخانجات فن سازی و تهویه هوا در ساخت این محصولات به کار گرفته شده است . فعالیت های ما در راستای تامین نیاز شما بوده و آماده ارائه هر گونه خدمات پس از فروش در اسرع وقت به مشتریان محترم می باشیم.
لطفاً دفترچه را تا پایان مدت نزد خود نگه دارید:
جهت عضویت در باشگاه خریداران محصولات شرکت دمنده فرم نظر خواهـی مشتریان را در قسمت خدمات پس از فروش سایتwww.damandeh.com تکمیل فرمایید و یا شماره سریال محصول را به شماره پیامک30001807 ارسال فرمائید.
ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، با توجه به اینکـه دمنده معتقد است مشتریان مهمترین سرمـایه شرکت هستند، حفظ و توسعه این سرمایه، افزایش سطح رضایت مشتریان و تامین خواسته های آنها به عنوان یک هدف اصلی تعیین شده است. دمنده مصمم است با ایجاد ارتباط بیشتر انتظارات و خواستـه های مشتریان را تامین نماید.درهمین راستا شماره تلفن 88813429 (021) به عنوان”صدای مشتری” و همچنین “فرم نظر خواهی و شکایت مشتریان”در سایتwww.damandeh.com آماده دریافت پیشنهادات و مشکلات شما مشتریـان محترم می باشد.
به استناد این ضمانت نامه کالای مذکور برای مدت 18 ماه از تاریخ مندرج در زیر به هر نحو که خریداری شده باشد چه از طریق نمایندگی ها یا شبکه فروشندگان این شرکت ضمانت می گردد و شامل 5 سال پشتیبانی قطعات می باشد.
تاریخ گارانتی از زمان ساخت محصول به عنوان شروع ضمانت نامه محاسبه خواهد شد . در صورت بروز هر گونه نقص در نحوه کارکرد محصول در طول این مدت مشتری طبق قوانین حمایت از مشتریان واجد شرایط شناخته می شود و می تواند برای استفاده از خدمات پس از فروش قطعات و یا تعویض آنها در هر یک از نمایندگی های شرکت دمنده در شهرستان محل سکونت خود اقدام نماید.
 • موارد زیر مشمول ضمانت نامه نمی گردد :
  1. نقص فنی به علت استفاده یا نصب نادرست.
  2. نصب اشتباه توسط فروشنده یا نصاب .
  3. نکته : نصب دستگاه یا هر گونه قطعات الکتریکی در دستگاه می بایست توسط متخصص این کار انجام گیرد تا مشمول خدمات گردد.
  4. نقص فنـی به دلیل عـدم توجه در نظافـت محصول و یا خیس شدن آن .
  5. هر گونه خرابی های فنی ناشی از ضربه، نوسانات برق، آب، آتش و عملکرد اشخاص غیر مسئول
  6. در صورت عدم تطابق شماره سریال ضمانت نامه با شماره سریال دستگاه یا مخدوش بودن آن ضمانت نامه فاقد اعتبار خواهد بود.
  7. هر گونه شکستگی یا ضربه در هنـگام حمل دستگاه توسط خریدار، شامـل خدمات گارانتی نمی شود .
  8. استفاده از الکتروموتور در فضای قابل اشتعال یا دارای بخارات و گازهای مضر یا محیطی که با درجه حفاظت الکتروموتور (IP) مطابقت نداشته باشد .
  9. تبصره: 1- چنـانچه کالای دریافتـی از زمـان تحــویل کارخانه نقص داشته باشد حتمـا یک جایگزین به خریدار تحویل می گردد. 2 – چنانچه برخی قطعات محصول دارای مشکل باشند شرکت آن قطعات را نیز تعویض می کند. توجه : مدت زمان برای تعمیر دستگاه با توجه به نوع دستگاه و نوع نقص متفاوت است و به مشتری اعلام خواهد شد .
 • طریقه نگهداری و محافظت از دستگاه (شرایط نصب ایمن) :
  1. در صورت نصب هواکش در داخل کانال و یا لوله از پس نزدن هوا به داخل اطمینان حاصل نمایید.
  2. برای تمیز کردن هواکش می بایست پس از خاموش کردن دستگاه و اطمینان از قطع بودن منبع تغذیه اقدام به نظافت سطح خارجی هواکش از هرگونه گرد و غبار نمود.
  3. این کار بهتر است با دستمال پارچه ای نرم و نم دار انجام پذیرد و بعد از نظافت ، ترجیحاً با دستمال خشک ، محصول پاک و خشک گردد.
  4. این دستگاه می بایست در محل هایی که دارای برق گیر ( ارت ) می باشد استفاده شود.
  5. حداقل ارتفاع مجاز محل نصب ، تا زیر پروانه 3/2 متر می باشد.
  6. در مسیر سیم کشی ثابت از کلید قطع تمام قطب استفاده شود.
  7. استفاده از این دستگاه توسط کودکان و افراد با ناتوانی فیزیکی ، حسی یا عقلی ، یا افراد بی تجربه و ناآگاه غیر مجاز می باشد و استفاده از دستگاه می بایست با نظارت و حضور سرپرست مسئول در قبال رعایت موارد ایمنی صورت پذیرد .
 • نحوه اتصال سیم ها در هواکش های تکفاز :
  1. زرد و سبز : اتصال به سیم ارت ( به منظور حفاظت افراد و دستگاه ها از اتصال به بدنه )
  2. سیم های خروجی رنگی : اتصال به سیم از و نول ( اتصال به برق شهری )
  3. لطفاً برای نصب هواکش های سه فاز هماهنگی لازم با نصاب مرتبط به عمل آورید.